Değerli Üyelerimiz,

Ankara'da bulunan Özel 19 Mayıs Hastanesi’nin tam zamanlı çalışabilecek Radyoloji uzmanına ihtiyacı bulunmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımız için iletişim: 0507 780 88 76


Değerli Üyelerimiz,

Medical Park Pendik Hastanesi için ultrasonografi yapacak radyoloji uzmanı ihtiyacı bulunmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımız Medical Park Pendik Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Faruk Azal ile iletişime geçip, görüşme için randevu alabilirler. E-posta: omerfaruk.azal@medicalpark.com.tr)


Değerli üyelerimiz,

Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Radyoloji Bölümünde çalışmak üzere USG-Doppler tecrübeli Radyoloji uzmanı aranmaktadır. İlgilenen  meslektaşlarımız özgeçmişlerini oktay.karadeniz@anadolusaglik.org adresine iletebilir.


Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı, İzmir Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde ve Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde görevlendirilmek üzere radyoloji uzmanları alınacaktır. Başvuruların Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığının aşağıdaki adresine yapılması gerekmektedir.

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı

Taşkent Cad. 77. Sok. (Eski 16. Sok) No:11 Kat:4

Bahçelievler-Ankara

Tel: 0(312) 212 90 65 / 2229 veya 2227

Faks: 0(312) 221 37 59

E-posta: tip@baskent.edu.tr  


Değerli Üyelerimiz,

İzmir , Alsancak'ta bulunan LAMED Görüntüleme Merkezi genç Radyoloji uzmanı takım arkadaşları aramaktadır. Merkezde dört radyoloji kadrosu mevcut olup, iki uzmana ihtiyaç bulunmaktadır. Haftada 5 gün, günde 7 saat mesai söz konusudur. Ultrasonografi, Mamografi, MRG ve Girişimsel uygulamaların ağırlıklı olarak yapıldığı merkezde, 1 MR, 1 stereotaksili tomosentez mammografi, 1 dijital röntgen, 1 kemik dansitometri ve 4 adet USG cihazı bulunmaktadır. 20. yılına girmek üzere olan görüntüleme merkezinde SECTRA PACS veri tabanına bağlı mevcut arşivin akademik düzeyde çalışma imkanı sağladığı belirtilmiştir. İlgilenen meslektaşlarımız özgeçmişlerini lamed@lamed.com.tr adresine iletebilir.


Değerli Üyelerimiz,

Vehbi Koç Vakfı sağlık kuruluşlarında Acil Radyoloji konusunda çalışmak isteyen genç takım arkadaşları aranmaktadır. Nöbetler üç günde bir tutulmakta, her üç günün nöbet tutulan gün dışında kalan ikisi dinlenmeye ayrılmaktadır. Pozisyonun süresi iki yıl olup, sonrasında kurumların radyoloji bölümlerinin ihtiyaç duyduğu diğer alanlara geçiş yapılabilir. İhtiyaç olmaması durumunda sözleşme ikişer yıllık periyotlarla uzatılabilir. Vakıf bünyesinde İstanbul’da Koç Üniversitesi Hastanesi, Amerikan Hastanesi, Amerikan Tıp Merkezi bulunmaktadır. Muğla’da Bodrum Amerikan Hastanesi mevcuttur.

Yakın gelecekte İzmir’de İzmir Amerikan Hastanesi hizmete girecektir. Tüm kurumlarda dördü uzmanlık öğrencisi olmak üzere çalıştıkları alanlarda deneyimli toplam 51 radyologdan oluşan bir takım bulunmaktadır. Tüm merkezlerde 10 MR, 7 CT, yaklaşık 25 adet USG cihazı bulunmaktadır. Cihazların ortalama yaşı yaklaşık 7 yıl olup, tüm merkezler SECTRA PACS ile tek veri tabanında birleşmiş durumdadır. 

Genel olarak sistem bazlı radyoloji ilkelerine uyulmaktadır. İstanbul’daki Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi için düşünülen pozisyonla ilgilenen meslektaşlarımız özgeçmişlerini bölüm sekreteri Seyhan Dankır’a (seyhanD@amerikanhastanesi.org) iletebilirler. Değerli Üyelerimiz,

Ankara'da hizmet veren Tıbbi Görüntüleme Merkezi’nde BT ve MR tecrübesine sahip, tam zamanlı "Radyoloji Uzmanı"na ihtiyaç bulunmaktadır.

İlgilenen meslektaşlarımız (533 247 14 28) numaralı irtibat numarasına başvuru yapabilir.Değerli Üyelerimiz,

Ankara'da hizmet veren Tıbbi Görüntüleme Merkezi’nde BT ve MR tecrübesine sahip, tam zamanlı "Radyoloji Uzmanı"na ihtiyaç bulunmaktadır.

İlgilenen meslektaşlarımız (533 247 14 28) numaralı irtibat numarasına başvuru yapabilir.

 

 


Değerli Üyelerimiz,

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı’nda özellikle Ultrason bölümünde çalışmak üzere bir kişilik Doktor Öğretim üyesi kadrosu açılmıştır.

İlgilenen meslektaşlarımızın Doç. Dr. Gökçe Kaan Ataç (0505 643 36 73) ile iletişim kurmasını rica ederiz.


Değerli Üyelerimiz,

Düzen Sağlık Grubu’nun tam zamanlı çalışacak Radyoloji Uzmanı ihtiyacı bulunmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımız için aranılan özellikleri ve iletişim bilgilerini iletiyoruz.

Tüm görüntüleme alanlarında bilgi ve tecrübe sahibi,
Mesleğinde en az üç yıl deneyimli,
Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem teknik ve teknolojilere hakim,
Tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,
Hasta-Doktor ilişkisinde etkili iletişim becerisine sahip,
Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,
Ekip çalışmasına uyumlu,

İnsan Kaynakları Birimi
Tel: 0312 468 70 10 / 1574
E-Posta: gamzedemir@duzen.com.trDeğerli Üyelerimiz,

Altınbaş Üniversitesi Tıp Fakültesi Medikal Park Bahçelievler Hastanesi'nde tam zamanlı tanısal radyoloji alanında çalışabilecek tecrübeli Radyoloji Uzmanı’na ihtiyaç bulunmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımız e-posta veya telefon ile başvuruda bulunabilirler.

İletişim bilgileri

Prof.Dr. Ercan Kocakoç
Altınbaş Üniversitesi Tıp Fakültesi
Radyoloji Anabilim Dalı Başkanı
E-Posta: ekocakoc@hotmail.com; ercan.kocakoc@altinbas.edu.tr
Tel: 0533 413 92 65

 Değerli Üyelerimiz,

Mersin’de bulunan Sistem Cerrahi Tıp Merkezi’ne tam zamanlı olarak çalışabilecek Radyoloji Uzmanı’na ihtiyaç bulunmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımız aşağıdaki iletişim kanallarından başvuruda bulunabilir.

Nazan Sapancılar
Sistem Cerrahi Tıp Merkezi
Gsm: +90-535 388 29 98
E-Posta: nazansapancilar@mersinsistem.com   

Değerli Üyelerimiz,

İstanbul Anadolu yakasındaki hastaneye Radyoloji Uzmanı aranmaktadır. 

İlgilenen meslektaşlarımız Seda Demirhan ile iletişime geçebilirler.

GSM: 0535 061 57 47

 

28-01-2022


Değerli Üyelerimiz,

İstanbul, Fatih'te bulunan Tıbbi Görüntüleme Merkezi’nde tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışabilecek Radyoloji Uzmanına ihtiyaç bulunmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımızın aşağıdaki iletişim kanallarından başvuruda bulunmaları önemle rica olunur.


Dr. Abdullah Cevahir
E-Posta: dracevahir@gmail.com
Whatsapp: 0537 857 65 93

14-4-2022


 

Değerli Üyelerimiz,

İstanbul Anadolu yakasındaki hastaneye Radyoloji Uzmanı aranmaktadır. 

İlgilenen meslektaşlarımız Seda Demirhan ile iletişime geçebilirler.

GSM: 0535 061 57 47

 

28-01-2022


 

Değerli Üyelerimiz,

İstanbul, Levent'te bulunan Radyotom & Radyomar Tıbbi Görüntüleme Merkezi’ne tam zamanlı olarak çalışabilecek Radyoloji Uzmanına ihtiyaç bulunmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımızın aşağıdaki iletişim kanallarından başvuruda bulunmaları rica olunur.

 

Dr. Alpaslan Mertan11
Radyotom & Radyomar Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Gsm: +90-532-2115912
E-Posta: anmertan@yahoo.com   
www.radyotom.com.tr


13-12-2021

BURTOM Sağlık Grubu Bursa Esentepe Tıbbi Görüntüleme Merkezinde istihdam etmek üzere;

Panoramik ve Sefalometrik Röntgen ile Dental Volümetrik Tomografi (DVT) bölümünü yönetecek ve raporlamalarını gerçekleştirecek,

Diş Hekimleri ile iletişimi ve bilgilendirmeyi sağlayacak,

Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem, teknik ve teknolojilere hakim,

İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,

Etik değerlere bağlı, hasta güvenliğine önem veren,

“Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Uzmanı” arayışı bulunmaktadır.

 

BURTOM SAĞLIK GRUBU
İnönü Cad. No: 19/C Osmangazi | BURSA
E-posta: sedat.unal@burtom.com.tr


09-11-2021

Değerli Üyelerimiz,

Bağdat Cad. Çiftehavuzlar Kadıköy-İstanbul adresinde bulunan Özel Lifemed Tıp Merkezi’ne tam zamanlı çalışabilecek Radyoloji Uzmanı ihtiyaç bulunmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımızın aşağıdaki iletişim kanallarından başvuruda bulunmaları rica olunur.


Dr. Göksel ARSLAN
E-Posta: info@lifemed.com.tr
Telefon: 0554 837 49 06 / 0216 468 55 55

25-10-2021

Üçüncü basamak yoğun bakım, sofistike cerrahi ve onkoloji hizmetinin verildiği Yaşam Hastanesi’ne Radyoloji hizmetlerini karşılayabilecek deneyime sahip, Radyoloji uzmanları aranmaktadır.

www.yasamhastaneleri.com
İrtibat: Dr. Yasemin Zennecioğlu
E-Posta: dryaseminzennecioglu@yasamhastanesi.com
GSM: 0542 647 51 89

01-06-2021

Değerli Üyelerimiz,

İstanbul, Fatih'te bulunan Tıbbi Görüntüleme Merkezi’ne tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecek Radyoloji Uzmanına ihtiyaç bulunmaktadır. İlgilenen meslektaşlarımızın aşağıdaki iletişim kanallarından başvuruda bulunmaları rica olunur.

Dr. Abdullah Cevahir
E-Posta: dracevahir@gmail.com
Telefon: 0535 921 42 95

12-04-2021

Değerli Üyelerimiz,

Ankara'da hizmet veren Tıbbi Görüntüleme Merkezi’ne BT ve MR tecrübesine sahip tam veya yarı zamanlı çalışabilecek "Radyoloji Uzmanı"na ihtiyaç bulunmaktadır.

İlgilenen meslektaşlarımız (0533 247 14 28) no.lu irtibat numarasına başvuru yapabilirler.

05-01-2021

Değerli Üyelerimiz,

Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi’nde Obstetrik USG deneyimi olan kadın Radyoloji uzmanına ihtiyaç bulunmaktadır.

İlgilenen meslektaşlarımız için iletişim bilgileri:

Dr. İsmail Karabatak
Başhekim Yardımcısı
0532 466 44 91

04-01-2021