MÜJDE, STADdx TRD ÜYELERİNİN ÜCRETSİZ DENEME KULLANIMINA AÇILIYOR!

MÜJDE, STADdx TRD ÜYELERİNİN ÜCRETSİZ DENEME KULLANIMINA AÇILIYOR! | 2014-11-07

Değerli TRD Üyeleri,

STATdx, Amerika’da hemen hemen tüm radyoloji uzmanları tarafından kullanılan, Amirsys(Elseiver) firması tarafından hazırlanmış ve büyük beğeni toplayan vazgeçilmez bir radyolojik tanı destek programıdır. Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan “DiagnosticImaging, ImagingAnatomy, vs” serilerine ait onlarca textbook bilgisini büyük oranda içermektedir. Kişisel abonelik ücreti yıllık $1000 üzerinde olan bu hizmeti TRD olarak tüm üyelerimize anlaşma kapsamında ücretsiz olarak sunmayı planlamaktayız. Bu kapsamda, Amirsys firması ile statDX yazılımı için demo anlaşması yapmış bulunmaktayız. Geri bildirimleriniz bizler için büyük önem taşımaktadır.

Programın kullanım kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz. Eğer kullanıcı adınız ve şifreniz e-posta adresinize ulaştıysa, statDX sistemine giriş yapmak için lütfen buraya tıklayınız. Kullanıcı adınız ve şifreniz tarafınıza ulaşmadı ise lütfen bu adrese email atınız.

STATDX Nedir?

STATdx, içerdiği çok geniş örnekler sayesinde radyoloji uzmanlarının daha hızlı ve daha doğru ‘tanı’ yapmasına destek sağlar. 4500’den fazla farklı tanı, 16.000’in üzerinde farklı olay ve 200.000’in üzerinde imaj içermektedir. Her bir tanının içerisinde temel bilgiler, terminoloji, görüntüleme bulguları, ayırıcı tanı, patoloji, klinik sorunlar, tanı çek-listi ve seçilmiş referanslar gibi ayrı ayrı bölümler bulunur.

Ayrıca, görüntüleme anotomisi özelliği ile 3000’den fazla farklı anotomi modülü örneği ile çalışma imkanı sağlar. Gelişmiş ayırıcı tanılar ile de, tanıyı kolaştıran ipuçları, karşılaştırmalar, istatiksel veriler elde etmek mümkündür. Daha geniş bilgi için, web sitesine http://www.statdx.com/features/#postId-37 bakabilirsiniz.